NATEO D VITAMĪNS

NATEO ir dabisks D vitamīns, kas piemērots visai ģimenei – ērti dozējamu pilienu, koncentrētu kapsulu vai dabīgo un garšīgo želejvitamīnu veidā (bez želatīna un bez mākslīgām krāsvielām).

KAM D VITAMĪNS IR NEPIECIEŠAMS?

🟡 Bērniem
D vitamīns nepieciešams bērna kaulu normālai attīstībai un augšanai.
🟡 Pieaugušajiem
D vitamīns palīdz nodrošināt normālu imūnsistēmas darbību. Imūnsistēma mūs aizsargā pret dažādām saslimšanām.
🟡 Grūtniecēm
Pietiekams D vitamīna līmenis grūtniecības laikā palīdz veidoties mazuļa kaulu sistēmai un samazina rahīta risku pēc dzimšanas.
🟡 Senioriem
Palīdz rūpēties par vecāka gadagājuma cilvēku kaulu stiprību. Kaulu trauslums ir viens no osteoporozes iemesliem senioriem.

Efektīvi nodrošina nepieciešamo D vitamīna līmeni

Lietots pareizās devās, NATEO paceļ D vitamīna līmeni asinīs, un, turpinot lietot uzturošo devu, nodrošina nepieciešamā D vitamīna līmeņa saglabāšanos.

Dabiskas izcelsmes D vitamīns

NATEO produktos ir tikai dabiskas izcelsmes sastāvdaļas: D3 vitamīns holekalciferols no lanolīna un augu izcelsmes triglicerīdu maisījums no īpaši attīrītas saulespuķu eļļas. Tā kā D vitamīns ir no taukos šķīstošo vitamīnu grupas, nepieciešams izvēlēties D vitamīna eļļas šķīdumu pilienu vai kapsulu veidā, jo eļļas šķīdumam ir labākā uzsūkšanās un biopieejamība.

D vitamīns imunitātei

D vitamīnu ir nepieciešams lietot regulāri ikvienam, jo tas veicina normālu imūnsistēmas darbību. D vitamīns palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, kas ir īpaši būtiski zīdaiņa un maza bērna vecumā, lai neveidotos rahīts, kā arī vecāka gada gājuma cilvēkiem, lai veicinātu kalcija uzsūkšanos un stiprinātu kaulus. D vitamīns arī palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību, kas īpaši jāņem vērā aktīva dzīvesveida piekritējiem un sportistiem, lai veiksmīgāk un ātrāk palīdzētu muskuļiem atjaunoties pēc slodzes.

“Mūsu ģimenē Nateo D Gummy želejvitamīni garšoja visiem, jo īpaši mazajiem,” stāsta divu dēlu mamma Linda.

IEGĀDĀTIES NATEO

NATEO D VITAMĪNS

NATEO pilieni

Nateo pilieni būs piemēroti jaundzimušajiem, maziem bērniem un arī pieaugušajiem. Īpaši ērtā pipete ļauj viegli un ātri dozēt nepieciešamo D vitamīna daudzumu, lai D vitamīnu varētu iepilināt uzreiz mutē. Sastāvā ir dabiskas izcelsmes D vitamīns un īpaši attīrīta saulespuķu eļļa.

NATEO kapsulas

NATEO kapsulas pieejamas divās devās – 2000SV un 4000SV, lai tās varētu lietot gan bērni, kas jaunāki par 11 gadiem, un arī pieaugušie. Pielāgo sev vajadzīgai ikdienas D vitamīna devai un ērti paņem līdzi. Tagad D vitamīna kapsulas pieaugušajiem arī ar Omega-3 taukskābēm!

NATEO želejvitamīni

NATEO D gummy ir D vitamīns želejvitamīnu veidā, kas īpaši garšos jaunākajiem ģimenes locekļiem. Bērnam nepieciešams tikai viens želejvitamīns dienā, lai uzņemtu nepieciešamo profilaktisko devu. Želejvitamīni nesatur mākslīgās krāsvielas un želatīnu. Izvēlies dabīgu un garšīgu D vitamīnu!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.