KOPĀ IZDEVĪGĀK! 3x NATEO 4000 kapsulas (N60)

38,97 29,99

KOPĀ IZDEVĪGĀK! NATEO D 4000 SV kapsulu komplekts pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma.

Kategorija: Birka:

Apraksts

KOPĀ IZDEVĪGĀK! Iegādājies NATEO D kapsulas 4000 SV pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma. Komplektā 3 iepakojumi, katrā 60 kapsulas.


NATEO D kapsulas 4000 satur D3 vitamīnu jeb holekalciferolu. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, muskuļu darbību, kā arī veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu.

NATEO D kapsulu 4000 sastāvā esošais D vitamīns iegūts no lanolīna. Tas izšķīdināts augu izcelsmes triglicerīdu maisījumā no īpaši attīrītas saulespuķu eļļas.

Sastāvā nav saldinātāju, aromatizētāju, krāsvielu un konservantu.

Ieteicams uzņemt kopā ar ēdienu – D vitamīns ir taukos šķīstošs, tādēļ, lai uzlabotu tā uzsūkšanos gremošanas traktā, to ieteicams uzņemt kopā ar dienas lielāko maltīti.

Lietošana

Bērniem no 11 gadiem un pieaugušajiem lietot 1 kapsulu dienā vai arī pēc ārsta vai farmaceita norādījuma. Kapsulu norīt veselu vai sakošļāt.

Sastāvs

Apjoma palielinātājs: īpaši attīrīta saulespuķu sēklu eļļa. Kapsulas apvalks: želatīns. Mitrumuzturētāji: glicerīns, destilēts ūdens. Dabiskas izcelsmes D3 vitamīns holekalciferols no lanolīna.

Iepakojumā 60 kapsulas. Vienā kapsulā 4000 SV (starptautiskās vienības).

Uzglabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā.

 

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilvērtīgu un sabalansētu uzturu.