Latvijas farmācijas uzņēmums SAGITUS

Sagitus ir Latvijas farmācijas uzņēmums, kas nodarbojas ar medicīnas preču un uztura bagātinātāju izstrādi, ražošanu un izplatīšanu. Kompānija dibināta 2000. gadā, ar galveno biroju Rīgā un darbību visās Baltijas valstīs.

Mūsu misija ir palīdzēt Latvijas un pārējo Baltijas valstu iedzīvotājiem ar veselībai nepieciešamiem produktiem, piedāvājot tieši vietējiem apstākļiem īpaši piemērotus risinājumus.

Tā, piemēram, Sagitus bija pirmā, kas Latvijas iedzīvotājiem jau 2008. gadā piedāvāja LIVEO bifidobaktēriju produktu bērniem pulverīšu veidā.

Tagad LIVEO piejams ne tikai saldu pulverīšu veidā, bet arī kapsulu un pilienu veidā, lai būtu piemēroti ikvienai ģimenei.

 

Liveo 4 kapsulas, Liveo Kids pulverīši un Liveo pilieni

2013. gadā reģistrējām preču zīmi NATEO, un tagad NATEO D vitamīns ir iemīļots daudzās ģimenēs, kur to izvēlas dabīgo sastāvdaļu dēļ – dabiskas izcelsmes D vitamīns īpaši attīrītā saulespuķu eļļā, lai veicinātu veiksmīgāku D vitamīna uzsūkšanos.

Vēl pie Nateo pilienu un kapsulu saimes nesen pievienojies jaunums – Nateo D gummy košļājami želejvitamīni, ko īpaši iecienījuši bērni dabīgās augļu un ogu garšas dēļ.

Nateo D vitamīna pilieni, kapsulas un želejvitamīni

Mūsu jaunākais produkts ir CARBIVA – īpaši augstas adsorbcijas aktivētās ogles granulas maisiņos, kas viegli šķīst ūdenī. Patīkamā, saldenā garša ļauj ērti uzņemt oglīti, kā bērniem, tā pieaugušajiem.

Salīdzinājumā ar parastajām aktivētās ogles tabletēm, CARBIVA piemīt daudz augstākas piesaistīšanas spējas, kas nodrošina augstāku efektivitāti. Vairs nav nepieciešams lietot sauju aktīvās ogles, bet pietiek ar vienu vai diviem maisiņiem CARBIVA granulu dienā.

Carbiva aktivētā ogle šķīstoša pulverīša veidā