LIVEO probiotiku komplekss

LIVEO būs piemērots visai ģimenei – jaundzimušajiem un zīdaiņiem LIVEO pilieni, maziem bērniem LIVEO Kids pulverīši, bet pieaugušajiem LIVEO 4 kapsulas. LIVEO ir pienskābo baktēriju Lactobacillus rhamnosus (LGG®) un bifidobaktēriju Bifidobacterium (BB-12®) komplekss.

Zarnu mikrofloras līdzsvaru var izjaukt dažādi faktori.

KAS VAR IZJAUKT ZARNU
MIKROFLORAS LĪDZSVARU?

Antibiotiku lietošana
Baktēriju un vīrusu izraisītas zarnu infekcijas, piemēram, rotavīruss
Stress un nepilnvērtīgs uzturs
Ceļojumu laikā – sveša vide un pārtika

Pienskābās un bifidobaktērijas ir zarnu trakta dabiskie iemītnieki – daļa no zarnu mikrofloras.

KĀDAS IR IZJAUKTAS ZARNU MIKROFLORAS PAZĪMES?

Pastiprināta gāzu veidošanās, vēdera pūšanās
Nelabsajūta vēdera apvidū
Netipiska vēdera izeja – caureja, aizcietējumi
Zīdaiņiem – kolikas (ilgstoša raudāšana, ko izraisa gāzes sakrāšanās zarniņās)

Probiotiku izvēlē lielu lomu spēlē nevis baktēriju celmu skaits vai lielākais baktēriju daudzums, bet gan to kvalitāte

LIVEO® labās baktērijas kapsulās pieejamas 10 kapsulu un 21 kapsulas iepakojumos.

10 kapsulu iepakojums – brīžiem, kad sastopies ar nelabvēlīgiem ārējiem faktoriem, kas ietekmē zarnu mikrofloru uz īsāku laiku.

21 kapsulas iepakojums – brīžiem, kad nepieciešams ilgāks probiotiku lietošanas kurss.

PROBIOTIKAS ILGSTOŠI LIETO*:

Pie antibiotiku terapijas
Caurejas un aizcietējumu ārstēšanas profilaksei
Pacientiem ar alerģiju un ekzēmu
Iekaisīgu zarnu slimību ārstēšanai un profilaksei

LIVEO – līderis zinātniskajos pētījumos

LIVEO satur Lactobacillus rhamnosus LGG® un Bifidobacterium BB12® – pasaulē visvairāk pētītās pienskābās un bifidobaktērijas.

LIVEO radīts sadarbībā ar Dānijas kompāniju ChrHansen – pasaules līderi probiotiku izpētē un ražošanā.

Piemērots visiem

Izvēlies LIVEO sev ērtākajā formā – pilienu, kapsulu vai saldu pulverīšu veidā. Dažādās formas ļauj LIVEO piemērot gan jaundzimušo un bērnu, gan pieaugušo vajadzībām.

LIVEO produkti nesatur laktozi, saldinātājus un aromatizētājus.

Dabiskās zarnu mikrofloras sastāvdaļa

Pienskābās un bifidobaktērijas ir zarnu trakta dabiskie iemītnieki, daļa no zarnu mikrofloras. Veselam cilvēkam zarnu mikroflora ir līdzsvara stāvoklī.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir probiotikas?

Probiotikas ir labās baktērijas, kas atrodas cilvēka zarnu traktā. Tas atbild par pareizu imunitātes veidošanos, pārtikas sagremošanu un vēdera labsajūtu.

Tās  ir zarnu trakta dabiskie iemītnieki – daļa no zarnu mikrofloras. Veselam cilvēkam zarnu mikroflora sastāv no aptuveni 2 kilogramiem baktēriju. Visas šīs baktērijas dzīvo ‘līdzsvara’ stāvoklī – lielākā daļa baktēriju ir neitrālas, kam seko liela daļa labo baktēriju un mazāka – nevēlamo baktēriju.

Probiotiku jeb labo baktēriju mērķis ir neļaut sliktajām baktērijām savairoties, jo tas ietekmē ne tikai mūsu pašsajūtu un vēdera izeju, bet arī mūsu imūno sistēmu.

Kāpēc probiotikas nepieciešamas?

Probiotikas nepieciešamas, lai atjaunotu zarnu mikrofloras līdzsvaru. Zarnu mikrofloras līdzsvaru var izjaukt pat vienkāršas lietas, ar kurām saskaramies ikdienā – slimošana, vēdera vīrusi, antibiotiu lietošana, stress vai izmaiņas uzturā.

Lai probiotikas darbotos, nepieciešams lietot zinātniski pierādītas probiotikas īstajā daudzumā. 

Kā zināt, ka man vajadzīgas probiotikas?

Visbiežākā pazīme, pēc kuras vadīties, ir vēdera labsajūta. Visbiežāk vēdera problēmas, pret ko palīdz probiotikas, izpaužās kā:

  • Pārmērīga vēdera pūšanās
  • Izmainīta vēdera izeja (aizcietējumi, caureja)
  • Diskomforts, sāpes vēdera lejasdaļā

Nereti pie vēdera problēmām ieteikts uzturā lietot kefīru, jogurtu un citus skābpiena produktus, taču tie nepalīdzēs pie kādas jau sasāpējušās vēdera problēmas. Ikdienā skābpiena un skābētu produktu lietošana noteikti nav nevēlama (lai gan daudziem vēders pūšas tieši pēc šo produktu lietošanas), taču pie nopietnākām vēdera problēmām ar uzturu vien nepietiks. LIVEO sastāvā labo baktēriju daudzums ir ievērojami lielāks nekā uztura produktos. Pat ja kefīrā ir labās baktērijas, to daudzums nav pietiekošs, lai efektīvi risinātu problēmu.

Kāpēc izvēlēties tieši LIVEO probiotikas?

Tieši LIVEO probiotikas atbilst pasaules probiotiku standartam!

  • LIVEO sastāvā ir pasaulē pētītākās un pierādītākās probiotikas – LGG® un BB12®. Tas nav pārspīlējums – tieši šīs divas baktērijas ir ar visvairāk pētījumiem pasaulē, kuros pierādīta to efektivitāte.
  • Īstās baktērijas ir īstajā daudzumā – par probiotikām nevar apgalvot ‘jo vairāk, jo labāk.’ Katrā LIVEO kapsulā/pulverīti/pilienā ir izvēlēts īstais baktēriju daudzums, lai tās spētu iedarboties. Nav nepieciešami vairāki desmiti miljardu baktēriju vienā kapsulā, ja izvēlētās baktērijas ir efektīvas.
  • Visiem vecumiem – LIVEO pieejams pilienu, pulverīšu un kapsulu veidā. Lietojams no pirmās dzīves dienas, LIVEO ir drošs un efektīvs palīgs cīņā ar vēdera pūšanos, caureju un diskomfortu.
  • Unikāls iepakojums – ar matrices tehnoloģijas palīdzību (šajā tehnoloģijā ir ražotas kapsulas) baktērijas netiek bojātas kuņģa skābajā vidē un nonāk līdz zarnām.

Cik ilgi probiotikas jālieto, lai paliktu labāk?

Tas ir atkarīgs no probiotiku lietošanas iemesla.

Vēdera pūšanās/izmainītas vēdera izejas gadījumā lietošana parasti ilgs aptuveni nedēļu, taču uzlabojumi būs jūtami jau pāris dienu laikā

Antibiotiku izraisītas caurejas gadījumā nepieciešams lietot probiotiku kursu, kas visbiežāk ilgs 3 nedēļas

Zīdaiņu koliku gadījumā lietošanas kurss ilgst aptuveni 3 nedēļas, taču uzlabojumi būs jūtami jau pāris dienu laikā. Tā kā kolikas izraisa mammas pienā esošie cukuri, probiotikas mazulim var būt nepieciešamas ilgāk.

 

Jāatgādina, ka probiotiku lietošanā visam pāri stāv baktēriju kvalitāte un lietošanas regularitāte, nevis milzīgs baktēriju daudzums. Pasaules Gastroenterologu organizācijas vadlīnijās* norādīts, ka dažāda veida baktērijām nepieciešams likelāks vai mazāks daudzums vienā devā, lai tās sniegtu efektu. Attiecīgi 4, 10 vai 30 miljardi baktēriju nenozīmē, ka ‘tur, kur būs vairāk baktēriju, tam būs labāks efekts’, ja vien nav minēts, ka konkrētās probiotikas sniedz efektu tikai pie vairākiem desmitiem miljardu KVV vienā devā.

*https://www.worldgastroenterology.org/guidelines/probiotics-and-prebiotics/probiotics-and-prebiotics-english

“Lietoju pa vienai LIVEO kapsulai dienā, un pašsajūta patiesi uzlabojās, šobrīd neesmu vairs saskārusies ar gremošanas trakta traucējumiem,” stāsta Kristīne.

IEGĀDĀTIES LIVEO

LIVEO pienskābās un bifidobaktērijas

LIVEO pilieni

LIVEO pilieni ir pienskābo baktēriju un bifidobaktēriju suspensija īpaši attīrītā saulespuķu sēklu eļļā, kas piemēroti jaundzimušajiem, zīdaiņiem, bērniem un arī pieaugušajiem. 6 pilieni suspensijas LIVEO pilieni satur vismaz 1 miljardu pienskābo un bifidobaktēriju kolonijas veidojošās vienības.

LIVEO 4 kapsulas

Katra LIVEO 4 kapsula satur vismaz 4 miljardus pienskābo baktēriju un bifidobaktēriju kolonijas veidojošās vienības – sabalansēta formula matrice baktēriju aizsardzībai.

LIVEO Kids pulverīši

Katrs LIVEO Kids maisiņš satur vismaz 1 miljardu pienskābo baktēriju un bifidobaktēriju kolonijas veidojošās vienības, kas ir piemērots bērniem no 0 līdz 12 gadiem. Pulverīši ir viegli šķīstoši, ērti lietojami un nesatur laktozi vai saldinātājus.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

* https://www.worldgastroenterology.org/guidelines/probiotics-and-prebiotics/probiotics-and-prebiotics-english