NATEO D KAPSULAS 4000

12,99

NATEO D vitamīna kapsulas pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma.

Kategorija:

Apraksts

NATEO D kapsulas 4000 ir speciāli radītas, lai nodrošinātu nepieciešamā D vitamīna daudzuma uzņemšanu.

D3 vitamīns kapsulās, izšķīdināts īpaši attīrītā saulespuķu eļļā. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, muskuļu darbību, kā arī veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu.

NATEO D kapsulu 4000 sastāvā ir D vitamīns no lanolīna un augu izcelsmes triglicerīdu maisījums no īpaši attīrītas saulespuķu eļļas.

Sastāvā nav saldinātāju, aromatizētāju, krāsvielu un konservantu.

Ieteicams uzņemt kopā ar ēdienu – D vitamīns ir taukos šķīstošs, tādēļ, lai uzlabotu tā uzsūkšanos gremošanas traktā, to ieteicams uzņemt kopā ar dienas lielāko maltīti.

Iepakojumā 60 kapsulas. Vienā kapsulā 4000 SV (starptautiskās vienības). Uzglabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā.

Lietošana

Bērniem no 11 gadiem un pieaugušajiem lietot 1 kapsulu dienā vai arī pēc ārsta vai farmaceita norādījuma. Kapsulu norīt veselu vai sakošļāt.

Sastāvs

Apjoma palielinātājs: īpaši attīrīta saulespuķu sēklu eļļa. Kapsulas apvalks: želatīns. Mitrumuzturētāji: glicerīns, destilēts ūdens. Dabiskas izcelsmes D3 vitamīns holekalciferols no lanolīna.

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Papildu informācija

Vecums

Bērniem, Pieaugušajiem

Zīmols

NATEO