NATEO D Vegan

NATEO D Vegan kapsulas ir piemērotas vegāniem un radītas, lai nodrošinātu nepieciešamā D vitamīna daudzuma uzņemšanu. NATEO D Vegan sastāvā ir dabiskas izcelsmes D3 vitamīns, kas tiek iegūts no aļģēm un izšķīdināts īpaši attīrītā olīveļļā. Kapsulas nesatur dzīvnieku valsts produktus, tā skaitā želatīnu.

NATEO D Vegan sastāvā ir īpaši attīrīta olīveļļa, želatinizēta ciete (kapsulas apvalks), mitrumuzturētājs glicerīns (augu izcelsmes), destilēts ūdens un dabiskas izcelsmes D3 vitamīns (holekalciferols no aļģēm). Kapsulas apvalkā netiek izmantots želatīns, bet gan želatinizēta ciete.

D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, normālu muskuļu darbību, kā arī veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu.

15,99 7,99Pievienot grozam

NATEO D VEGAN:

Efektīvi nodrošina nepieciešamo D vitamīna līmeni

Lietots pareizās devās, NATEO paceļ D vitamīna līmeni asinīs, un, turpinot lietot uzturošo devu, nodrošina nepieciešamā D vitamīna līmeņa saglabāšanos.

Dabiskas izcelsmes D vitamīns

NATEO D Vegan sastāvā ir tikai dabiskas izcelsmes sastāvdaļas: dabiskas izcelsmes D3 vitamīns holekalciferols, kas iegūts no aļģēm un izšķīdināts īpaši attīrītā olīveļļā. D vitamīns ir taukos šķīstošs, tāpēc NATEO D Vegan kapsulas satur eļļas šķīdumu ar augstu uzsūkšanās spēju.

D vitamīns imunitātei

D vitamīnu ir nepieciešams lietot regulāri ikvienam, jo tas veicina normālu imūnsistēmas darbību. D vitamīns palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, kas ir īpaši būtiski zīdaiņa un maza bērna vecumā, lai neveidotos rahīts, kā arī vecāka gada gājuma cilvēkiem, lai veicinātu kalcija uzsūkšanos un stiprinātu kaulus. D vitamīns arī palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību, kas īpaši jāņem vērā aktīva dzīvesveida piekritējiem un sportistiem, lai veiksmīgāk un ātrāk palīdzētu muskuļiem atjaunoties pēc slodzes.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kā D3 vitamīns var būt vegānisks?

D3 vitamīnu var iegūt no dzīvnieku izcelsmes produktiem (lanolīna). Savukārt NATEO D Vegan sastāvā esošais D3 vitamīns iegūts no aļģēm (angl. algae).

Aļģes, no kurām šajā procesā iespējams iegūt D3 vitamīnu ir īpašu sugu sīkas mikroaļģes, ko audzē īpašos apstākļos tieši šim nolūkam. D3 vitamīna iegūšana no aļģēm ir dabai draudzīgs process – procesa ietvaros nenotiek CO2 gāzes izdalīšanās, turklāt pārpalikušās aļģes var izmantot atkārtoti nākamajā aļģu augšanas kārtā, tādējādi veicinot procesa efektivitāti.

Vai D3 vitamīns no aļģēm ir tikpat efektīvs kā D3 vitamīns no lanolīna?

D3 vitamīns, kas iegūts no lanolīna un kas iegūts no aļģēm, ir vienlīdz efektīvi. Tie satur vienu un to pašu aktīvo vielu – D3 vitamīnu holekalciferolu un ir ar vienu molekulāro struktūru. Pretējā gadījumā tie nebūtu D3 vitamīni.

Ar ko vegāniskais D3 vitamīns ir labāks par D2 vitamīnu?

D2 vitamīnam jeb ergokalciferolam ir atšķirīga struktūra no D3 vitamīna, kas padara to mazāk efektīvu D vitamīna līmeņa pacelšanai un uzturēšanai organismā. Vegāniskais D3 vitamīns jeb holekalciferols ir labāka izvēle, lai efektīvi paceltu un noturētu D vitamīna līmeni asinīs.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.