NATEO D+ VITAMĪNI

NATEO D+ sērijas uztura bagātinātāji radīti, lai nodrošinātu pilnvērtīgu D vitamīna un papildus nepieciešamo uzturvielu uzņemšanu. Viena NATEO D+ kapsula satur pieaugušajiem rekomendējamo dienas devu D3 vitamīna un papildus uzturvielas, kas veicina cilvēka imunitāti un ķermeņa funkcijas.

NATEO D + Magnijs B6

D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, normālu muskuļu darbību, kā arī veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu.

Magnijs veicina normālu muskuļu darbību, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

B6 vitamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību, kā arī veicina normālas psiholoģiskās funkcijas.

14,49 10,59Pievienot grozam

Biežāk uzdotie jautājumi

Kad nepieciešams lietot NATEO D+ Magniju B6?

Šo elementu kombināciju svarīgi lietot tiem, kuri vēlas ne tikai gādāt par savas imūnsistēmas normālu darbību, bet arī ikdienā sastopas ar paaugstinātu fizisko vai mentālo slodzi. Šāda slodze visbiežāk sastopama:

  • Mācību laikā, kad nepieciešams ilglaicīgi koncentrēties uz teikto, lasīto vai rakstīto;
  • Stresainos darba apstākļos, kur ikdienā sanāk sastapties ar lielu darba daudzumu, strauju ikdienu, nogurumu;
  • Nodarbojoties ar sportu – sportojot ne tikai nepieciešama spēja koordinēt prāta un ķermeņa darbības, bet arī gādāt par muskuļu spēka reģenerāciju (muskuļu spēju izturēt slodzi, piemēram, fitnesa treniņai vai skriešanas laikā, kā arī pēc sporta atgūties no slodzes).

Kāpēc tieši šie trīs elementi – magnijs, B6 un D3 vienā kapsulā?

Vienā kapsulā ir tieši šie trīs elementi, jo tie, savstarpēji iedarbojoties, nodrošina to īpaši augstu uzsūkšanās spēju organismā:

B6 vitamīns veicina magnija uzsūkšanos, kamēr magnijs palīdz D3 vitamīnam sasniegt D3 vitamīna receptorus (šūnas, kas ir atbildīgas par D3 vitamīna iedarbošanos organismā).

Kāda atšķirība – magnija oksīds, citrāts vai bisglicināta helāts?

No visiem šiem magnija savienojumiem, kuri visbiežāk ir sastopami magniju saturošos preparātos, ir pierādīts, ka magnija bisglicināta helāts ir ar visaugstāko biopieejamību (spēju uzsūkties organismā). Piemēram, salīdzinot magnija bisglicināta helātu un magnija oksīdu, magnija helāta biopieejamība ir vismaz 70% augstāka nekā magnija oksīdam!* Tas nozīmē, ka ar magnija helātu var krietni ātrāk un efektīvāk panākt vēlamo efektu.

NATEO D+ Magnijs B6 kapsulās ir tieši šis jaunākās paaudzes magnijs. Šī magnija veida augsto uzsūkšanās spēju nodrošina tas, ka magnija bisglicināta helāts ir mazmolekulārs – tā kā šī magnija molekula ir mazāka, tā var veiksmīgāk tikt iekšā šūnā.

= ar mazāku magnija daudzumu ir iespējams iegūt tādu pašu, ja ne labāku efektu no magnija uzņemšanas. Nav nepieciešams lietot lielu daudzumu magniju saturošus preparātus.

NATEO D + Omega-3

D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, normālu muskuļu darbību, kā arī veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu.

Omega-3 taukskābes EPS un DHS sirds veselībai. Labvēlīgo ietekmi panāk, ik dienas uzņemot vismaz 250mg EPS un DHS, kas atbilst vienai kapsulai NATEO D Plus.

15,99 11,59Pievienot grozam

Nepieciešamā dienas deva ar D3 vitamīnu un vērtīgajām Omega-3 taukskābēm nelielā kapsulā:

Imunitātei – D3 vitamīns 4000 SV

Sirds veselībai – Omega-3 300 mg (EPS 150 mg un DHS 100 mg)

Ikdienas lietošanai – gan D vitamīnu, gan Omega-3 taukskābes ieteicams uzņemt visa gada garumā

Sirds un asinsvadu profilaksei – viena NATEO D+ Omega-3 kapsula satur organismam nepieciešamās Omega 3 taukskābes EPS un DHS 250 mg, kas ir optimālā deva kardiovaskulārajai profilaksei

Ērti lietojams – kapsula nav parastās Omega-3 kapsulas izmērā (kas nereti ir garena un liela), bet gan mazāka. Tā ir viegli norijama un nerada zivju garšas atraugas

Sastāvā ir Peru anšovu eļļa ar ‘Friend of the Sea’ statusu – tā tiek iegūta no zivjsaimniecībām, kuras nodarbojas ar ilgtspējīgu akvakultūru (nerada kaitējumu videi un vietējām ekosistēmām).

NATEO D+ Omega-3 ir drošs, efektīvs, un ekoloģisks produkts, kas satur tikai augstākās kvalitātes sastāvdaļas

Kapsulas ar D3 vitamīnu un augstas koncentrācijas Omega-3

NATEO D+ PRODUKTI

NATEO D VITAMĪNS:

Efektīvi nodrošina nepieciešamo D vitamīna līmeni

Lietots pareizās devās, NATEO paceļ D vitamīna līmeni asinīs, un, turpinot lietot uzturošo devu, nodrošina nepieciešamā D vitamīna līmeņa saglabāšanos.

Dabiskas izcelsmes D vitamīns

NATEO produktos ir tikai dabiskas izcelsmes sastāvdaļas: D3 vitamīns holekalciferols no lanolīna un augu izcelsmes triglicerīdu maisījums no īpaši attīrītas saulespuķu eļļas. Tā kā D vitamīns ir no taukos šķīstošo vitamīnu grupas, nepieciešams izvēlēties D vitamīna eļļas šķīdumu pilienu vai kapsulu veidā, jo eļļas šķīdumam ir labākā uzsūkšanās un biopieejamība.

D vitamīns imunitātei

D vitamīnu ir nepieciešams lietot regulāri ikvienam, jo tas veicina normālu imūnsistēmas darbību. D vitamīns palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, kas ir īpaši būtiski zīdaiņa un maza bērna vecumā, lai neveidotos rahīts, kā arī vecāka gada gājuma cilvēkiem, lai veicinātu kalcija uzsūkšanos un stiprinātu kaulus. D vitamīns arī palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību, kas īpaši jāņem vērā aktīva dzīvesveida piekritējiem un sportistiem, lai veiksmīgāk un ātrāk palīdzētu muskuļiem atjaunoties pēc slodzes.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

*(Vynckier AK, Vanheule G, Vervaet C, Driessche MV (2020) Types of Magnesium Salt and Formulation Solubility that Determines Bioavailability of Magnesium Food Supplements. J Nutr Food Sci.10:781. doi: 10.35248/2155-9600.20.10.781).