NATEO D+ VITAMĪNI

NATEO D+ sērijas uztura bagātinātāji radīti, lai nodrošinātu pilnvērtīgu D vitamīna un papildus nepieciešamo uzturvielu uzņemšanu. Viena NATEO D+ kapsula satur pieaugušajiem rekomendējamo dienas devu D3 vitamīna un papildus uzturvielas, kas veicina cilvēka imunitāti un ķermeņa funkcijas.

NATEO D + Magnijs B6

D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, normālu muskuļu darbību, kā arī veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu.

Magnijs veicina normālu muskuļu darbību, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

B6 vitamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību, kā arī veicina normālas psiholoģiskās funkcijas.

Kapsulas ar D3 vitamīnu, magniju un B6 vitamīnu

NATEO D + Omega-3

D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, normālu muskuļu darbību, kā arī veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu.

Omega-3 taukskābes EPS un DHS sirds veselībai. Labvēlīgo ietekmi panāk, ik dienas uzņemot vismaz 250mg EPS un DHS, kas atbilst vienai kapsulai NATEO D Plus.

Kapsulas ar D3 vitamīnu un augstas koncentrācijas Omega-3

NATEO D+ PRODUKTI

NATEO D VITAMĪNS:

Efektīvi nodrošina nepieciešamo D vitamīna līmeni

Lietots pareizās devās, NATEO paceļ D vitamīna līmeni asinīs, un, turpinot lietot uzturošo devu, nodrošina nepieciešamā D vitamīna līmeņa saglabāšanos.

Dabiskas izcelsmes D vitamīns

NATEO produktos ir tikai dabiskas izcelsmes sastāvdaļas: D3 vitamīns holekalciferols no lanolīna un augu izcelsmes triglicerīdu maisījums no īpaši attīrītas saulespuķu eļļas. Tā kā D vitamīns ir no taukos šķīstošo vitamīnu grupas, nepieciešams izvēlēties D vitamīna eļļas šķīdumu pilienu vai kapsulu veidā, jo eļļas šķīdumam ir labākā uzsūkšanās un biopieejamība.

D vitamīns imunitātei

D vitamīnu ir nepieciešams lietot regulāri ikvienam, jo tas veicina normālu imūnsistēmas darbību. D vitamīns palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, kas ir īpaši būtiski zīdaiņa un maza bērna vecumā, lai neveidotos rahīts, kā arī vecāka gada gājuma cilvēkiem, lai veicinātu kalcija uzsūkšanos un stiprinātu kaulus. D vitamīns arī palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību, kas īpaši jāņem vērā aktīva dzīvesveida piekritējiem un sportistiem, lai veiksmīgāk un ātrāk palīdzētu muskuļiem atjaunoties pēc slodzes.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.