NATEO D + Magnijs B6 (N40)

14,49 10,99

Vienā kapsulā D vitamīns, magnijs un B6 vitamīns pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma.

Kategorija:

Apraksts

NATEO D + MAGNIJS B6 ir radīts pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma, kuri papildus D vitamīnam vēlas uzņemt arī muskuļu darbībai un nervu sistēmai tik svarīgo magniju un B6 vitamīnu.

D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību. Magnijs veicina normālu muskuļu darbību. B6 vitamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

“NATEO D + Magnijs B6” satur trīs nozīmīgas un cilvēka organismam nepieciešamas vielas vienā kapsulā, kas savstarpēji lieliski mijiedarbojas. B6 vitamīns veicina magnija uzsūkšanos; magnijs veicina D vitamīna sintēzi organismā.

NATEO D + MAGNIJS B6 sastāvā ir:

  • dabiskas izcelsmes D vitamīns, kas iegūts no lanolīna.
  • augstas biopieejamības magnija bisglicināta helāts ar augstāku absorbcijas spēju, salīdzinot ar magnija oksīdu un magnija citrātu.
  • B6 vitamīns.

Iepakojumā 40 kapsulas. Uzglabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā.

Nesatur saldinātājus, aromatizētājus, glutēnu un konservantus.

Lietošana

Bērniem no 11 gadiem un pieaugušajiem lietot 1 kapsulu dienā vai arī pēc ārsta vai farmaceita norādījuma. Kapsulu norīt veselu.

Ieteicams uzņemt kopā ar ēdienu  – tādēļ, lai uzlabotu tā uzsūkšanos gremošanas traktā.

Sastāvs

D vitamīns (holekalciferols) 100 μg; magnijs (magnija bisglicināts,magnija oksīds) 65 mg; B6 vitamīns (piridoksīna hidrohlorīds) 10 mg. Palīgvielas: apjoma palielinātājs – īpaši attīrīta saulespuķu sēklu eļļa; kapsulas apvalks – želatīns; mitrumuzturētāji – glicerīns, destilēts ūdens; emulgators – sojas lecitīns; krāsviela – dzelzs oksīds.

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Papildu informācija

Vecums

Bērniem, Pieaugušajiem

Zīmols

NATEO