NATEO D + Omega-3 (N60)

15,99

Vienā kapsulā D vitamīns ar Omega-3 pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma.

Kategorija:

Apraksts

NATEO D + Omega-3 radīts, lai nodrošinātu organismu ar nepieciešamo D vitamīna daudzumu, kā arī neaizvietojamo Omega-3 taukskābju uzņemšanu.

D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, normālu muskuļu darbību, kā arī veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu. Omega-3 taukskābes EPS un DHS veicina normālu sirds darbību. Labvēlīgo ietekmi panāk, ik dienas uzņemot vismaz 250mg EPS un DHS, kas atbilst vienai kapsulai NATEO D Plus.

Omega-3 taukskābes organismā neveidojas, tāpēc tās nepieciešams uzņemt papildus ar uzturu vai arī uztura bagātinātājiem.

Produkta sastāvā ir dabiskas izcelsmes D3 vitamīns, kas iegūts no lanolīna, kā arī īpaši attīrīta augstas koncentrācijas zivju eļļa ar Omega-3 taukskābēm EPA un DHA.

Nesatur saldinātājus, aromatizētājus, krāsvielas, glutēnu un konservantus.

Ieteicams uzņemt kopā ar ēdienu – D vitamīns ir taukos šķīstošs, tādēļ, lai uzlabotu tā uzsūkšanos gremošanas traktā, to ieteicams uzņemt kopā ar dienas lielāko maltīti.

Iepakojumā 60 kapsulas. Vienā kapsulā 4000 SV (starptautiskās vienības) un 250mg Omega-3 taukskābes EPS un DHS. Uzglabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā.

Lietošana

Bērniem no 11 gadiem un pieaugušajiem lietot 1 kapsulu dienā vai arī pēc ārsta vai farmaceita norādījuma. Kapsulu norīt veselu.

Sastāvs

Zivju eļļas koncentrāts; kapsulas apvalks: želatīns; mitrumuzturētāji: glicerīns, destilēts ūdens; dabiskas izcelsmes D3 vitamīns holekalciferols no lanolīna.

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Papildu informācija

Vecums

Bērniem, Pieaugušajiem

Zīmols

NATEO