LIVEO Kids pulverīši

7,29 5,49

LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss pulverīšos bērniem.

Apraksts

LIVEO Kids iepakojumā ir 8 pulverīšu maisiņi, kas piemēroti bērniem no 0 līdz 12 gadiem.

Pulverīši ir viegli šķīstoši, ērti lietojami un nesatur laktozi vai saldinātājus.

Katrs maisiņš satur vismaz 1 miljardu (1 x 109) pienskābo baktēriju Lactobacillus rhamnosus (LGG®) un bifidobaktēriju Bifidobacterium (BB-12®) kolonijas veidojošās vienības (KVV).

Pienskābās un bifidobaktērijas ir zarnu trakta dabiskie iemītnieki – daļa no zarnu mikrofloras. Veselam bērnam zarnu mikroflora ir līdzsvara stāvoklī.

Mikrofloras līdzsvaru visbiežāk var izjaukt sekojoši iemesli: antibiotiku lietošana, pārciestas vīrusu saslimšanas (piemēram, rotavīruss), higiēnas neievērošana (piem. roku nemazgāšana) u. c.

Lietošana

Lietot 1 maisiņu vienu reizi dienā vai arī pēc ārsta vai farmaceita norādījuma.

Lielākiem bērniem izšķīdināt un dot kopā ar nelielu apjomu vēsa šķidruma (ūdens, piens) vai arī iebērt maisiņa saturu tieši mutē.

Zīdaiņiem un mazākiem bērniem maisiņa saturu (pulverīti) izšķīdināt nelielā apjomā vēsa šķidruma (ūdens, piena maisījums), dot bērniem ar karotīti vai iepilināt mutē ar pipeti.

Ieteicams uzņemt kopā ar ēdienu. Var izšķīdināt ēdienā vai dzērienā un dot kopā ar to. Nevajadzētu šķīdināt lielā ēdiena vai dzēriena daudzumā, jo iespējams, ka bērns visu neizēd.

Uzņemot antibiotikas – jālieto visu antibiotiku dzeršanas laiku (apmēram 3 stundas pēc anibiotiku lietošanas), kā arī jāturpina vēl nedēļu pēc antibiotiku pārtraukšanas.

Uzglabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā.

Sastāvs

Fruktooligosaharīdi (palīgviela), silīcija dioksīds (pretsalipes viela), baktērijas: Lactobacillus rhamnosus (LGG) un Bifidobacterium (BB-12).

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Papildu informācija

Vecums

Bērniem

Zīmols

LIVEO