LIVEO probiotiku komplekss

LIVEO būs piemērots visai ģimenei – jaundzimušajiem un zīdaiņiem LIVEO pilieni, maziem bērniem LIVEO Kids pulverīši, bet pieaugušajiem LIVEO 4 kapsulas. LIVEO ir pienskābo baktēriju Lactobacillus rhamnosus (LGG®) un bifidobaktēriju Bifidobacterium (BB-12®) komplekss.

Pienskābās un bifidobaktērijas ir zarnu trakta dabiskie iemītnieki – daļa no zarnu mikrofloras.

KAS VAR IZJAUKT ZARNU
MIKROFLORAS LĪDZSVARU?

Antibiotiku lietošana
Baktēriju un vīrusu izraisītas zarnu infekcijas, piemēram, rotavīruss
Stress un nepilnvērtīgs uzturs
Ceļojumu laikā – sveša vide un pārtika

LIVEO – līderis zinātniskajos pētījumos

LIVEO satur Lactobacillus rhamnosus LGG® un Bifidobacterium BB12® – pasaulē visvairāk pētītās pienskābās un bifidobaktērijas.

LIVEO radīts sadarbībā ar Dānijas kompāniju ChrHansen – pasaules līderi probiotiku izpētē un ražošanā.

Piemērots visiem

Izvēlies LIVEO sev ērtākajā formā – pilienu, kapsulu vai saldu pulverīšu veidā. Dažādās formas ļauj LIVEO piemērot gan jaundzimušo un bērnu, gan pieaugušo vajadzībām.

LIVEO produkti nesatur laktozi, saldinātājus un aromatizētājus.

Dabiskās zarnu mikrofloras sastāvdaļa

Pienskābās un bifidobaktērijas ir zarnu trakta dabiskie iemītnieki, daļa no zarnu mikrofloras. Veselam cilvēkam zarnu mikroflora ir līdzsvara stāvoklī.

“Lietoju pa vienai LIVEO kapsulai dienā, un pašsajūta patiesi uzlabojās, šobrīd neesmu vairs saskārusies ar gremošanas trakta traucējumiem,” stāsta Kristīne.

IEGĀDĀTIES LIVEO

LIVEO pienskābās un bifidobaktērijas

LIVEO pilieni

LIVEO pilieni ir pienskābo baktēriju un bifidobaktēriju suspensija īpaši attīrītā saulespuķu sēklu eļļā, kas piemēroti jaundzimušajiem, zīdaiņiem, bērniem un arī pieaugušajiem. 6 pilieni suspensijas LIVEO pilieni satur vismaz 1 miljardu pienskābo un bifidobaktēriju kolonijas veidojošās vienības.

LIVEO 4 kapsulas

Katra LIVEO 4 kapsula satur vismaz 4 miljardus pienskābo baktēriju un bifidobaktēriju kolonijas veidojošās vienības – sabalansēta formula matrice baktēriju aizsardzībai.

LIVEO Kids pulverīši

Katrs LIVEO Kids maisiņš satur vismaz 1 miljardu pienskābo baktēriju un bifidobaktēriju kolonijas veidojošās vienības, kas ir piemērots bērniem no 0 līdz 12 gadiem. Pulverīši ir viegli šķīstoši, ērti lietojami un nesatur laktozi vai saldinātājus.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.