NATEO D kapsulas 2000 (N60)

9,99 7,99

NATEO D vitamīna kapsulas bērniem un pieaugušajiem. 60 kapsulas vienā iepakojumā.

Kategorija:

Apraksts

NATEO D kaspulas 2000 ir speciāli radītas, lai nodrošinātu nepieciešamā D vitamīna daudzuma uzņemšanu visai ģimenei.

D3 vitamīns kapsulās, izšķīdināts īpaši attīrītā saulespuķu eļļā. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, muskuļu darbību, kā arī veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu.

NATEO D kaspulu sastāvā ir D vitamīns no lanolīna un augu izcelsmes triglicerīdu maisījums no īpaši attīrītas saulespuķu eļļas.

Sastāvā nav saldinātāju, aromatizētāju, krāsvielu un konservantu.

Ieteicams uzņemt kopā ar ēdienu – D vitamīns ir taukos šķīstošs, tādēļ, lai uzlabotu tā uzsūkšanos gremošanas traktā, to ieteicams uzņemt kopā ar dienas lielāko maltīti.

Iepakojumā 60 kapsulas. Vienā kapsulā 2000 SV (starptautiskās vienības). Uzglabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā.

 

Lietošana

Bērniem, kuri var norīt kapsulu: lietot 1 kapsulu dienā, pieaugušajiem lietot 2 kapsulas dienā, vai arī pēc ārsta vai farmaceita norādījuma. Kapsulu norīt veselu vai sakošļāt.

Sastāvs

Apjoma palielinātājs: īpaši attīrīta saulespuķu sēklu eļļa. Kapsulas apvalks: želatīns. Mitrumuzturētāji: glicerīns, destilēts ūdens. Dabiskas izcelsmes D3 vitamīns holekalciferols no lanolīna.

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Papildu informācija

Vecums

Bērniem, Pieaugušajiem

Zīmols

NATEO