CARBIVA jaunākās paaudzes aktivētā ogle

CARBIVA ir viegli šķīstoša aktīvā ogle ērtā iepakojumā. Salīdzinājumā ar parastajām aktivētās ogles tabletēm, CARBIVA piemīt daudz augstākas piesaistīšanas spējas, kas nodrošina augstāku efektivitāti.

Lai panāktu vēlamo efektu, nav nepieciešams lietot sauju aktīvās ogles, bet pietiek ar vienu vai diviem maisiņiem CARBIVA granulu dienā. Granulas ir viegli šķīstošas ūdenī, kas atvieglo to uzņemšanu. Tām ir patīkama un viegli saldena garša, kas patiks kā bērniem, tā pieaugušajiem.

Jaunās paaudzes produkts

Augstāka adsorbcija, lielāka efektivitāte un ātrāka iedarbība.

Ērta lietošana

Viegli šķīstoši pulverīši maisiņos bērniem un pieaugušajiem.

100% dabīgas sastāvdaļas

Īpaši attīrīta aktivētā ogle no kokosriekstu apvalkiem.

KAS IR CARBIVA?

IZCELSME

CARBIVA aktivētā ogle ir ražota no kokosriekstu apvalkiem. Tai piemīt unikālas īpašības, kas atbilst cilvēka organisma fizioloģiskajām vajadzībām. Ražošanas procesā ogle tiek sakarsēta līdz 1000 grādu karstumam, kas rada bišu šūnām līdzīgu struktūru ar ļoti lielu aktīvās virsmas laukumu.

SASTĀVS

Visas sastāvdaļas CARBIVA sastāvā ir augu izcelsmes, tāpēc produkts ir piemērots lietošanai veģetāriešiem un vegāniem. Produkts nesatur saldinātāju, laktozes, konservantu vai aromātvielu.

LIETOŠANA

CARBIVA ir piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem. Lietot pa vienam maisiņam 1 līdz 2 reizes dienā vai arī pēc ārsta vai farmaceita norādījumiem. Pirms lietošanas maisiņa saturu iebērt karotē vai glāzē un izšķīdināt nelielā ūdens daudzumā. Pusaudži un pieaugušie var uzbērt maisiņa saturu tieši uz mēles, virsū uzdzerot šķidrumu.

Aktivētās ogles nozīmību ir atzinusi Pasaules Veselības organizācija (PVO), ietverot aktivēto ogli “Svarīgāko zāļu sarakstā” (WHO Model List of Essencial Medicines) “nespecifiskas saindēšanās” gadījumā*.

 

*WHO Model Lists of Essential Medicines: https://www.who.int/medicines/publications/essentialmedicines/en/ 

IEGĀDĀTIES CARBIVA

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.